Kardelen Kozmetik olarak 2000 yılında kurduğumuz ve her geçen gün daha da ileriye taşıdığımız üretim tesislerimiz, teknolojinin bütün imkanlarından faydalanarak dizayn edilmiş ve şu anki konumuna getirilmiştir.

Üretim tesisimizin maksimum verimlilik esasına göre çalışabilmesi adına her türlü teknolojik gelişme yakından takip edilmiş ve edilmeye de devam etmektedir. Üretim tesislerimizde, ürettiğimiz ürünlerin sıcak ve soğuk proses imalatı, dolumu ve paketleme çalışması firmamıza özel tasarlanan yüzde yüz yerli üretim tam otomatik makinalarla sağlanmaktadır. Tesisimizdeki makinaların verimliliği, kaliteli ve hızlı işlem görmesi, tesisimizi evrensel standartlara taşımaktadır.

Yıllık 35.000.000 adet/ürün ortalaması ile ciddi boyutlarda üretim yapabilen tesisimiz, bu ayrıcalığının yanı sıra yurtiçi ve yurtdışından geçerliliği olan kalite yönetim ve güvence sertifikaları ile sertifikalandırılmış olup, bağımsız denetim firmaları tarafından da rutin olarak denetim altında tutulmaktadır.

Tesislerimiz, yüksek kapasitede ve en üstün kalitede üretim yapabilme yeterliliği hususunda uluslararası mecrada da kabul görmüştür. Bu nedenle Kardelen Kozmetik üretim tesisleri, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da kendinden sıkça söz ettirmekte ve her geçen gün rakiplerinden daha da ileriye gitmektedir.