argan3

ARGAN YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Argan yağı cildinizi yumuşatır, nemlendirir ve kurumasını önler. Gece ve gündüz kullanımınızda cildinizin nem dengesini sağlar. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Gece kullanımında tüm ciltlerde harika bir etki oluşturur, uyku boyunca cildin yenilenmesini sağlar. Cildinize dışarıdan gelecek güneş, kötü hava vb. etkilerle çatlak ve gerginliklerin oluşumunu önleyerek erken yaşlanmanın önüne geçilmesini, cilt hücrelerinin yenilenmesini, yaşlanmanın cilt üzerindeki etkilerinin gecikmesini sağlar ve cildinizin beslenmesine yardımcı olur. Argan yağının saçlarda kullanımında saçlarınıza daha parlak ve canlı bir görünüm kazandırırken, saç derinizi besler ve saçlarınıza canlılık verir.

SAÇ İÇİN KULLANIMI: Argan yağını saç derinize sürün ve yavaşça masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün ve 30 dakika bekletin. Sonrasında saçınızı yıkayın ve durulayın.

CİLT İÇİN KULLANIMI: Gündüz ve gece çok iyi temizlenmiş cilde argan yağını gerekli miktarda, cildinize küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Göz çevrenize temas ettirmeyin.

cam3

ÇAM TEREBENTİN ESANSI

ÖZELLİKLERİ: Saçlarınızı beslemeye, saçlarınızın dökülmesini önlemeye, kepeğin giderilmesine ve saçlarınızın güçlenmesini sağlar.

KULLANIMI: 200 ml ölçüsünde şampuana 15-20 damla çam terebentin esansı eklenir. Ayrıca saç diplerine masaj yoluyla uygulanabilir.

kayisi3

KAYISI YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Akneleri temizlemeye, cilde canlılık kazandırmaya, yaşlanma ile ortaya çıkan lekeleri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Nemlendirici, arındırıcı ve onarıcı özelliklere sahiptir.

KULLANIMI: Akşamları yatmadan önce nemli bir pamuğa dökeceğiniz kayısı çekirdeği yağını yüzünüze ve boynunuza küçük dairesel hareketlerle yedirerek uygulayınız. Gündüzleri nemlendirici krem yerine kullanılabilir.

sac3

SAÇ BAKIM YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Saç bakım yağı, boya ile yıpranmış, kırık ve kuru saçların onarılması, güçlenmesi, canlı ve parlak görünüm kazanması için haricen kullanılan bir üründür. İçeriğindeki susam, badem, fındık ve ceviz yağları saçın nem dengesini yeniden düzenlemeye yardımcı olur. Çam terebentin esansının onarıcı etkisiyle saç uçlarını onarmaya,köklerini kgüçlendirmeye ve saça parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Defne yaprağı yağı, saçı besler ve kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Her saç tipine uygun olan saç bakım yağıtamamen doğal bitki yağlarından oluşmakta olup, herhangi bir kimyasal madde içermez.

KULLANIMI: Haftada 1 gün, banyodan önce saç uçlarına; banyo sıkrasında veya öncesinde su ve şampuanla birlikte uygulanır ve durulanır.

badem3

TATLI BADEM YAĞI

ÖZELLİKLERİ: e vitamini ve mineraller bakımından zengindir. Cildin ve saçların e vitamini ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Kuru ve çatlak ciltleri olumlu yönde etkilemeye ve pürüzlerini gidermeye yardımcı olur. Ayrıca saçı besleyici olup, saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

KULLANIMI: saç diplerine parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanır. Cildinize küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

  • NATURAL SAÇ VE CİLT BAKIM YAĞLARI ÜRÜNLERİMİZİ 81 İLDE TÜM A101 MAĞAZALARINDA BULABİLİRSİNİZ

%100 DOĞAL DİĞER NATURAL SERİSİ YAĞLARIMIZ...

aloevera

ALOEVERA YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Aloe vera yağı mineraller bakımından zengindir. Bu mineraller sayesinde cildi esnek tutar ve nem dengesini sağlar. Aloe vera yağını kullandıktan birkaç gün sonra parlayan ve ışıltılı bir cilde sahip olursunuz. Cildinize doğal bir güzellik katar.

KULLANIMI: Temiz bir cilde masaj yoluyla uygulanır.

bugday

BUĞDAY YAĞI

ÖZELLİKLERİ: B ve E vitamini bakımından oldukça zengin olan buğday yağı özellikle saç ve cilt bakımı için vazgeçilmez bir üründür. İçeriğindeki mineral ve vitaminler nedeniyle cildimizin canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saçlarda uygulandığında saçın nem dengesini sağlayarak parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

KULLANIMI: Temiz bir cilde masaj yolu ile uygulanır. Saç diplerine parmak uçlarıyla friksiyon yapılır.

corekotu

ÇÖREKOTU YAĞI

ÖZELLİKLERİ: A, B, C ve E vitamini ve mineraller bakımından zengindir. Cildin kurumasını, kuruyarak çatlamasını yavaşlatmaya yardımcı olur. Ciltte oluşan pürüzlerin azalmasına yardımcı olur. Ayrıca saçı besleyici olup, saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

KULLANIMI: Saç diplerine parmak uçlarıyla masaj yaparak iyice yedirilir, Vücutta istenilen bölgeye masaj yoluyla uygulanır.

devedikeni

DEVEDİKENİ YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Cildinizi nemlendirerek gün içerisinde maruz kaldığı rüzgar toz duman gibi olumsuzlukların sebep olduğu yorgunlukları azaltmaya yardımcı olur. Saçınıza canlılık ve parlaklık kazandırır.

KULLANIMI: Temiz bir cilde masaj yoluyla uygulanır. Saç diplerine parmak uçlarıyla friksiyon yapılır.

hindistancevizi

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Hindistan cevizi yağı yağ asitleri bakımından oldukça yoğun bir yağdır. Bu sayede gün boyu yorulan yıpranan cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Banyodan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kuru bir cilde sahipseniz hatta dirsek ve topuklarda uygulayarak cildi nemlendirerek ferahlamanızı sağlayacaktır. Dudak çatlakları, karın çatlakları, göz altı morluklarının azalmasına yardımcı olur. Saçlarınıza uyguladığınızda ise saçlarınızın ışıl ışıl ve havalı görünmesine gün boyu yıpranan saçların canlılık kazanmasına yardımcı olur.

KULLANIMI: Saç diplerine parmak uçlarıyla friksiyon yapılır. Cilde masaj şeklinde uygulanır.

isirgan

ISIRGAN OTU YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Almanya ve Orta Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan ısırgan otu yağı cildi yoğun nemlendirmesi nedeniyle "Gençlik Yağı" olarak da tanımlanır. Göz çevresinde kaz ayağı tabir edilen bölgede oluşan kırışıklıklar ve morlukların düzenli olarak ısırgan otu yağı kullanımı sayesinde azaldığı görülmüştür. Saç bakımı olarak ise saçların canlanması ve parlak ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

KULLANIMI: Cildi temizledikten sonra masaj yoluyla uygulanır. Saç diplerine parmak uçlarıyla friksiyon yapılır.

jojoba

JOJOBA YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Jojoba yağı yaşlanma belirtisi olan kırışıklıklar üzerinde etkilidir. Aynı zamanda jojoba yağı nemlendirici özellik taşımaktadır. Yıpranmış ve yağlı ciltteki yağ dengesini sağlar. Jojoba yağını saç için uyguladığımızda saç daha canlı, yumuşak ve parlak bir görünüm kazanır.

KULLANIMI: Temiz bir cilde masaj yoluyla uygulanır. Saç diplerine parmak uçlarıyla friksiyon yapılır.

kantaron

KANTARON YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için cilt bakım yağı olarak kullanılır. Yaşlanma belirtisi olarak ciltte oluşan kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Işıltılı ve daha genç görünüm sağlamak için kantoran yağı günlük kullanım için uygundur.

KULLANIMI: Temiz bir cilde masaj yolu ile uygulanır.

ozon

OZON YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Ozon yağı içerdiği yüksek ozon sayesinde ciltte oluşan morarmaların azalmasına yardım eder. Cildinizin nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Ayak bakımda kullanıldığı takdirde ayaklarınızı ferahlatır. Göz çevresinde oluşan göz altı morluklarının, koyu renkli halka görünümünün düzenli bir şekilde ozon yağı kullandığınız takdirde azalmasına yardımcı olur.

KULLANIMI: Temiz cilde yeterli miktarda parmak uçlarıyla alınarak masaj yoluyla uygulayabilirsiniz.

sarimsak

SARIMSAK YAĞI

ÖZELLİKLERİ: Sarımsak yağı gün boyu toz, duman, rüzgar vb etkileşimle bozulan cildin ve saçın yağ dengesini sağlar. Cildi nemlendirerek canlı bir görünüm sağlamasına yardımcı olur. Saçlarımıza uyguladığımızda ise saçlara ışıltılı ve parlak bir görünüm kazandırır.

KULLANIMI: Temiz bir cilde masaj yolu ile uygulanır. Saç diplerine parmak uçlarıyla friksiyon yapılır.