Üretim

Üretim

Kardelen Kozmetik olarak kurduğumuz üretim tesislerimiz, yurtiçi ve yurtdışı kalite güvence standartlarına uygun olarak tam otomatik makinelerle donatılmış ve kaliteli üretim konusunda rakiplerinden çok daha ileri seviyede bulunmaktadır.
Tesislerimizde kozmetik üretimi üzerine gazlı dolum ürünler ile renkli kozmetik ürünler haricinde tüm kozmetik dallarından ürünlerin üretimi yapılabilmektedir. Dermokozmetik, doğal kozmetik, saç ve cilt bakım, kişisel bakım, parfümeri ve diğer kozmetik dallarından geniş ürün gamında üretim yapmaktayız.
Üretim aşamaları, tesislerimizde ürün imalatı ile başlamakta olup, dolum ve paketleme aşamaları ile sona ermektedir.
Tesislerimizde dünya standartları seviyesindeki tam otomatik sistemler ile sıcak proses ve soğuk proses üretim yapılabilmektedir. Her biri alanında uzman olan üretim personelimiz ile birlikte kozmetiğin her alanına yönelik olarak birçok çeşit ürün üretebilmekteyiz.
İmalatı yapılan ürünlerin ambalajlarına dolumu konusunda, dünya standartları seviyesinde ve evrensel kalite standartlarına uygun tam otomatik dolum makinelerimiz sayesinde dolum yapmaktayız. Makinelerimizin yüksek verimliliği ve hızı sayesinde rakiplerimizden çok daha hızlı ve kaliteli üretim yapma imkanına sahibiz.
Dolum işlemi tamamlanan ürünlerin etiketlenme ve ambalajlanma aşamasında yine dünya standartları seviyesinde ve yüksek verimliliğe sahip tam otomatik makinelerimiz ile etiketleme, ürün ambalaj montajı ve paketleme, kutulama, shrinkleme ve kolileme çalışmalarını yürütmekteyiz.
İmalat, dolum ve paketleme aşamaları tamamlanan ürünlerimizin üretim aşaması sona ermekte ve lojistik hizmeti aşamasına geçmektedir.

Whatsapp
Kardelen Kozmetik
Kardelen Kozmetik
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?