Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kardelen Kozmetik ürünleri Türkiye genelinde binlerce mağaza ve milyonlarca tüketiciyle buluşarak tüketicinin güvenini,beğenisini kazanmayı ve tüketici memnuniyetini üst düzeye çıkartmayı başarmıştır.

     Pazardaki gelişmeleri sürekli takip ederek daha iyi konumlara gelmeyi hedeflemiş yapısı, bunun yanında yenilikçi Ar-ge ve Ür-ge ekiplerinin yaklaşımı ile farklı ve güvenilir, uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir ürünler sunarak her geçen yıl marka ve ürün gamını tüketicinin tercih ettiği ürünlerle çoğaltarak günümüzde tercih edilen markalar arasına girdi.

Zihinde canlanan bir fikrin, ürün olarak arz edilene kadar geçeceği birçok aşama vardır.

       Kardelen Kozmetik olarak hem kendi markalarımız için hem de private label hizmeti verdiğimiz marka sahiplerinin ürünleri için zihinlerinde canlanan fikirleri hayata geçiriyoruz. Özetleyecek olursak bu süreç araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile başlamakta olup, üretim geliştirme çalışmaları ile devam etmekte üretimin başlaması ve ürünlerin hazır hale getirilmesinden sonra lojistik hizmetlerle sona ermektedir. Private Label hizmetini yurt içinde veya yurt dışından talepte bulunan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Kardelen Kozmetik olarak, zihinlerde canlanan her ışık parıltısını önemsiyor ve hayata geçirilebilmesi adına tüm gücümüzle hizmet veriyoruz.

Kardelen Kozmetik olarak, zihinlerde canlanan her ışık parıltısını önemsiyor ve hayata geçirilebilmesi adına tüm gücümüzle hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

Kardelen kozmetik faaliyet alanı olan kozmetik sektöründeki beklentileri karşılayan, sürekli gelişim felsefesine inanmış, iş ahlakı ve disiplinli çalışmalar sonucu tüketicinin tercih ettiği bir marka olmanın yanı sıra kalite ve insan sağlığını önemseyerek, gereksinimler doğrultusunda çağımızın son teknolojilerini kullanarak hedeflenen tüketicinin beğenisine sunmaktadır.Tüm bunları yaparken nitelikli, tecrübeli ve heyecanlı çalışanlarımız ile toplumun ve paydaşlarımızın isteklerine duyarlı olarak gerçekleştiririz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, ürünlerimizin her yerde ve en uygun şekilde bulunmasını sağlamak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bunu yaparken tüm dünyada kabul görmüş genel kalite standartlarını uygulamaktır.

Whatsapp
Kardelen Kozmetik
Kardelen Kozmetik
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?